فن بازار منطقه ای خراسان رضوی، فن بازار برتر کشور شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: فن بازار منطقه ای خراسان رضوی که زیر نظر شرکت شهرک های صنعتی فعالیت می نماید در سال 97 به عنوان فن بازار برتر شناخته شد.

فن بازار منطقه ای خراسان رضوی، فن بازار برتر کشور شد

به گزارش خبرنگاران- و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از شرکت های دانش بنیان شهرک ها و نواحی صنعتی، اضافه کرد: با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای برنامه های عملیاتی کلان فن بازار در منطقه خراسان رضوی ارائه مشاوره فناوری های نوین به واحدهای صنعتی استان در جهت یاری به دانش بنیان شدن یکی از برنامه های اصلی فن بازار منطقه ای خراسان رضوی بوده و تمام برنامه ها عملیاتی در این زمینه برای واحدها دارای توان بالقوه در استان چیده شده تا هر چه سریعتر به سمت دستیابی به فناوری های نو که دارای مزیت های رقابتی در فراوری و بازار هستند سوق داده شوند.

وی اضافه کرد: فن بازارها از اصلی ترین محرک های مستمر ایجاد نوآوری در صنایع هستند و فضای کسب و کار را در هر شرایط مالی به بهترین شکل بهبود داده و متحول می سازند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی اعلام کرد: فن بازارها خدمات متنوع و پیشرفته ای را همیشه جهت بهبود محصول با دانش بومی فراهم کرده اند لذا واحدهای صنعتی که ارتقا محصول آنها هنوز شکل نگرفته باید از ظرفیت بزرگ فن بازارها استفاده نمایند.

مهدی زاده مقدم اعلام کرد: فن بازار منطقه ای خراسان رضوی توانست در سال 1397 با کسب رتبه برتر همانند سال 1396 در بین فن بازارهای سراسر کشور در جهت رونق فضای کسب و کار و مبادلات فناورانه نقش خود را بخوبی در اکوسیستم فناوری کشور اجرا نماید. همچنین این مرکز در سال 97 اقدام به برطرف نیازهای فناورانه در سطح استان خراسان رضوی و 17 استان دیگر براساس توان و دانش مراکز علمی استان کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فن بازار منطقه ای خراسان رضوی، فن بازار برتر کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فن بازار منطقه ای خراسان رضوی، فن بازار برتر کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید