علی قربانی مقابل اندرلخت، 90 دقیقه روی نیمکت

علی قربانی در نخستین بازی اسپارتاک ترناوا در لیگ اروپا، جزو فهرست 18 نفره بود اما فرصت حضور در زمین به این مهاجم نرسید. قربانی مقابل اندرلخت از روی نیمکت شاهد برد یک بر صفر تیمش بود.

علی قربانی مقابل اندرلخت، 90 دقیقه روی نیمکت

به گزارش خبرنگاران ،مهاجمی که استقلال او را نخواست و قراردادش تمدید نشد، حالا در فصل 2019-2018 لیگ اروپا حضور دارد و نامش در فهرست اسپارتاک ترناوا نوشته گردیده است. علی قربانی که چندین ماه پای استقلال ماند و پاسخ هیچ یک از پیشنهادهای لیگ برتری اش را نداد، چند هفته قبل به اسلواکی رفت تا پیراهن اسپارتاک ترناوا را پوشید. قهرمان فصل قبل لیگ اسلواکی که در لیگ اروپا حضور دارد. اسپارتاک ترناوا در نخستین بازی مرحله گروهی، میزبان اندرلخت بلژیک بود و موفق شد این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست بدهد.

رادوسلاو لاتال، سرمربی اهل چک ترناوا که هقته قبل برای نخستین بار از علی قربانی در لیگ اسلواکی و به مدت 12 دقیقه استفاده نموده بود، در این بازی نام مهاجم سابق استقلال را در فهرست 18 نفره نوشت اما ترجیح داد بازیکنان دیگری به به عنوان تعویضی به زمین بفرستد. به همین دلیل بازی به قربانی نرسید و مهاجم شماره 10 ترناوا 90 دقیقه روی نیمکت نشست تا تجربه بازی در لیگ اروپا فعلا نصیبش نشود.

اسپارتاک ترناوا با این برد، هم امتیاز با دیناموزاگرب و تنها به دلیل تفاضل گل پایین تر در رده دوم گروه ایستاد. فنرباغچه دیگر تیم این گروه است، گروهی که اسپارتاک ترناوا گمنام ترین تیمش است اما در بازی اول نشان داد که برای صعود عزم خود را جزم نموده و برنامه های بسیاری تدارک دیده است.

10

منبع: ایران ورزشی

به "علی قربانی مقابل اندرلخت، 90 دقیقه روی نیمکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی قربانی مقابل اندرلخت، 90 دقیقه روی نیمکت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید