ضد و نقیض درباره 108 مصدوم تصادف زنجیره ای ، خبر هلال احمر، تکذیب پلیس

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، خبر تصادف زنجیره ای 26 خودرو در در آزاد راه قزوین-کرج در حالی از سوی پایگاه اطلاع رسانی رسمی جمعیت هلال احمر اعلام شد که خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پلیس راه قزوین به تکذیب آن پرداخت.

ضد و نقیض درباره 108 مصدوم تصادف زنجیره ای ، خبر هلال احمر، تکذیب پلیس

به گزارش خبرنگار وبلاگ چین لحظه آخری، پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، شنبه 4 آبان ماه خبر برخورد زنجیره ای 26 دستگاه خودرو در آزاد راه قزوین-کرج و حادثه دیدگی 108 نفر و انتقال 6 مصدوم به مراکز درمانی را منتشر کرد که تا لحظه انتشار این گزارش همچنان بر روی این پایگاه اطلاع رسانی واقع شده است.

در این خبر به نقل از مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آمده است: حسین درخشان درباره برخورد زنجیره ای 26 دستگاه خودرو در کیلومتر 25 محور قزوین-کرج، گفت: ساعت 6 و 15 دقیقه امروز (4 آبان ماه) برخورد 23 دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه کامیونت به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد. در این برخورد زنجیره ای خودروها، 108 نفر حادثه دیدند که از این تعداد 6 نفر مصدوم شدند و مصدومان توسط عوامل اورژانس به منظور ادامه روند درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

این درحالیست که خبرگزاری صدا و سیما، طی مطلبی به نقل از پلیس راه قزوین به تکذیب این خبر پرداخته و نوشته است: رئیس پلیس راه استان قزوین وقوع تصادف زنجیره ای در قزوین با 108 مصدوم را تکذیب کرد. سرهنگ نصرالله بیگلری در پی انتشار خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای در کیلومتر 25 آزاد راه قزوین به کرج گفت: در حوزه استحفاظی قزوین چنین سانحه ای رخ نداده است.

خبرگزاری صدا و سیما همچنین آورده است: سلیمانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین هم در تکذیب این خبر گفت: صبح امروز تنها یک فقره تصادف در آزاده راه قزوین به کرج روی داد که پنج مصدوم آن سرپایی درمان شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ضد و نقیض درباره 108 مصدوم تصادف زنجیره ای ، خبر هلال احمر، تکذیب پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضد و نقیض درباره 108 مصدوم تصادف زنجیره ای ، خبر هلال احمر، تکذیب پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید