احمدی صفا: کسب سهمیه المپیک یکی از اهداف من است، در سالیان اخیر هیچ وقت اتحاد تیم ملی فعلی را نداشتیم

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، ملی پوش بوکس ایران گفت: کسب سهمیه المپیک یکی از اهداف من است و اهداف دیگری نیز در سال آینده مدنظر دارم.

احمدی صفا: کسب سهمیه المپیک یکی از اهداف من است، در سالیان اخیر هیچ وقت اتحاد تیم ملی فعلی را نداشتیم

امید احمدی صفا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ چین لحظه آخری، در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی بوکس گفت: شرایط تیم ملی خوب است و تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا با جدیت در حال پیگیری است. آسیب دیدگی از ناحیه دست دارم که در حال مدارا با آن هستم و در کنار تمرین به مداوی آن نیز می پردازم. برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک مسئله ای ندارم و تمام تلاش خود را انجام می دهم با بهترین شرایط در مسابقات حضور داشته باشم.

وی در خصوص شانس خود برای کسب سهمیه المپیک مطرح نمود: رسیدن به سهمیه المپیک و حضور در این مسابقات یکی از اهداف من است. اهداف دیگری نیز مدنظر دارم و قصد دارم در سال آینده به اهداف خود برسم. از علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس تشکر می کنم در طی این سال ها همیشه من را مورد حمایت قرار داده است و امیدوارم با کسب نتایج خوب در مسابقات کسب سهمیه المپیک بتوانیم از زحمات او قدردانی کنم.

ملی پوش وزن 52 کیلوگرم بوکس ایران با تاکید بر اتحاد ملی پوشان بوکس برای موفقیت در مسابقات کسب سهمیه المپیک گفت: در چند سال اخیر هیچ وقت تیم ملی به متحدی تیم فعلی نداشتیم و این موضوع می تواند باعث پیشرفت و موفیت ما در اردن باشد.

احمدی صفا در انتها در خصوص شرایط رقبای خود گفت: همیشه وزن اول یا 52 کیلوگرم مسابقات کسب سهمیه المپیک از شلوغ ترین اوزان مسابقات است اگر در سایر اوزان 15 یا 16 بوکسور حضور داشته باشند در وزن یک مسابقات 20 بوکسور به رقابت با یکدیگر می پردازند. این موضوع کار من را برای موفقیت سخت تر می کند. همه رقبای حاضر در مسابقات بوکسورهای خوبی هستند، اما اعتقاد دارم از همه آنها بهتر هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احمدی صفا: کسب سهمیه المپیک یکی از اهداف من است، در سالیان اخیر هیچ وقت اتحاد تیم ملی فعلی را نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی صفا: کسب سهمیه المپیک یکی از اهداف من است، در سالیان اخیر هیچ وقت اتحاد تیم ملی فعلی را نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید