اخبار سیاسی

85 درصد از اشتغال تعهد شده بخش گردشگری اردبیل محقق شد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تحقق 85درصدی اشتغال تعهدشده بخش گردشگری این استان اطلاع داد.

28 شهریور 1398

راه حل ای برای نجات صنعت گردشگری

بسیاری از فعالان گردشگری و منتقدان نسبت به عملکرد برنامه های گردشگری بر این عقیده اند که برنامه های اجرایی به منظور توسعه زیرساختی، بازاریابی، تبلیغات، سرمایه گذاری تا زمانیکه بر روی کاغذ قرار گرفته است مثبت و موثر در پیشبرد صنعت گردشگری و رونق آن خواهد...

26 شهریور 1398

سال 2050 ایران یکی از پیرترین کشورهای جهان می شود

مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: یکی از مهمترین موضوعات کنونی کشور، بحث افزایش جمعیت است؛ 20 سال دیگر، جمعیت ایران اگر با نرخ رشد کنونی پیش برود، پیرتر از کشورهای اروپایی و کانادا و یکی از پیرترین کشورهای جهان خواهد بود.

24 شهریور 1398

روز درهای باز در برلین برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، دولت آلمان برای بیست و یکمین سال متوالی درب وزارت خانه ها و نهادهای دولتی را بروی مردم این کشور باز می کند.

21 شهریور 1398

متجاوزان در یمن کوشش می نمایند افکار عمومی را منحرف نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید نمود: ائتلاف متجاوز آمریکایی، انگلیسی، سعودی و اماراتی به همراه هم پیمانانشان شدیدا کوشش می نمایند افکار عمومی را از جنایات خود منحرف نمایند.

21 شهریور 1398

گرینلند در واکنش به خواسته ترامپ: فروشی نیستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر خارجه گرینلند در واکنش به گزارش رسانه آمریکائی مبنی بر تمایل ترامپ برای خریدن این جزیره توضیح داد: ما فروشی نیستیم.

21 شهریور 1398

شیخ زکزاکی ابوجا را به مقصد هندوستان ترک کرد

رهبر جنبش اسلامی نیجریه با مجوز دادگاه عالی کادونا برای درمان به همراه همسرش راهی هندوستان شد.

18 شهریور 1398

وجود 7هزار کتیبه به زبان فارسی در هند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از وجود 7هزار کتیبه به زبان فارسی در هند اطلاع داد.

16 شهریور 1398

سند توسعه رسانه ای خراسان جنوبی تدوین می گردد

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه استان، گفت: به زودی در شورای اطلاع رسانی پیش نویس سند توسعه رسانه استان نهایی و تدوین خواهد شد.

15 شهریور 1398

احتمال دیدار نخست وزیر ژاپن و رئیس جمهور ایران در آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ژاپن تایمز، در حالی که کمتر از دو ماه تا برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل زمان باقی است، آبه شینزو نخست وزیر ژاپن در کوشش است تا در حاشیه این نشست با حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و تبادل نظر کند.

14 شهریور 1398

رقابت انتخابات ریاست جمهوری تونس گرم شد

ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تونس همچنان ادامه دارد و با گذشت پنج روز از شروع ثبت نام، 29 نفر از شخصیت های حزبی و مستقل مدارک خود را جهت ثبت نام ارائه نموده اند.

14 شهریور 1398

کاراکاس: تحریم آمریکا، تروریسم مالی علیه مردم ونزوئلا است

وزارت خارجه ونزوئلا با انتشار بیانیه ای فرمان اخیر ترامپ در مورد مسدود کردن تمامی دارایی های دولت کاراکاس را تروریسم مالی علیه مردم این کشور توصیف کرد.

13 شهریور 1398

ناتو آماده خروج آمریکا نیست

دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو بر این باور است که آمریکا در این ائتلاف نظامی باقی خواهد ماند.

13 شهریور 1398

هند با وجود مخالفت پاکستان، منطقه جاموکشمیر را تقسیم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مجلس سنای هند طرحی را تصویب کرد که به موجب آن منطقه جامو و کشمیر به دو واحد و منطقه جداگانه از نظر تقسیمات کشوری تبدیل می گردد.

13 شهریور 1398

اخراج یک بازیکن در آلمان به دلایل سیاسی!

یک بازیکن در فوتبال آلمان به دلیل ارتباط نزدیک با اعضای نئونازی از تیمش اخراج شد.

12 شهریور 1398

وزیر ارتباطات به خراسان رضوی سفر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در راس هیئتی متشکل از معاونان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف بررسی روند توسعه ارتباطات و همچنین افتتاح پروژه های واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستانهای...

12 شهریور 1398

گزارش هاشمی از جلسه هم اندیشی شورا با شهردار ، خروج پادگان ها از شهر

رئیس شورای شهر تهران جزئیات جلسه هم اندیشی اعضای شورا با شهردار را اظهار داشت. وی همچنین از تصمیم گیری برای مکانیزم خروج پادگان ها از شهر اطلاع داد.

11 شهریور 1398

20 میلیون کاربر پیام رسان بومی نصب کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، حمید فتاحی گفت: آمار و ارقام و میزان ترافیک حضور اپلیکیشن های داخلی نشان می دهد که تعداد آمار نصب کل پیام رسان ها از مرز 20 میلیون کاربر گذشته است؛ اما تعداد کاربران فعال خیلی کمتر از این ارقام است.

10 شهریور 1398

تصاویر، مردم جنوب آمریکا در زمان تبعیض نژادی

هیو مگنوم Hugh Mangum در سال های نخستین قرن بیستم و درست بعد از اجرایی شدن قوانین جیم کراو (جدایی سیاه پوستان از سفیدپوستان در همه اماکن عمومی) از زندگی و کار ساکنان جنوب عکس گرفته است.عکس های مگنوم زندگی روزمره، تبعیض های نژادی، و نابرابری را در یکی از سرنوشت...

10 شهریور 1398

برنامه ویژه کیا برای توسعه پیکاپ وانت های این شرکت

شرکت خودروسازی کیا از توسعه پیکاپ های بزرگ خود در آینده ای نزدیک اطلاع داد.

9 شهریور 1398
تعداد: (114)