6 میلیارد مرسوله پستی در سال، ظرفیت مناسبی برای همکاری بخش خصوصی است

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: براساس برآوردها بین سه و نیم تا 6 میلیارد مرسوله دستی در کشور جابجا می کنیم و این نشان می دهد که این حوزه ظرفیت بالایی دارد.

6 میلیارد مرسوله پستی در سال، ظرفیت مناسبی برای همکاری بخش خصوصی است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مراسم رونمایی از نخستین اپراتور خصوصی پست کشور که در اتاق بازرگانی برگزار گردید، گفت: مقوله پست مقوله ای است که در وزارت ارتباطات مظلوم واقع شده است و من نیز از سال 90 تاکنون به دنبال آزادسازی در حوزه پست بودم به پیچیدگی ها و مسائل عرصه پست بیشتر مطلع شدم.

وی ادامه داد: بر اساس برآوردها بین 3.5 تا 6 میلیارد مرسوله دستی در کشور جابجا می کنیم و این نشانی دهد که ظرفیت بالایی دارد.

فلاح جوشقانی توضیح داد: بر اساس صدور پروانه، همانطور که به دنبال این هستیم که اپراتورها به تعهدات خود پایبند باشند ما نیز باید ساماندهی مناسب در این عرصه داشته باشیم.

وی در ادامه اضافه نمود: از سایر دستگاه های دولتی نیز می خواهم با ما همکاری نمایند و در راستا پیش رو مسائلی برای ارائه خدمات پستی وجود دارد.

جوشقانی ادامه داد: این بازار، بازار بزرگی است که می توان با ارائه سرویس های لجستیک آن را ارتقا داد؛ مفهوم رگولاتوری و نهاد حاکمیتی کاملا معین است و صرفا تنها نهاد حاکمیتی که وجود دارد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

وی خاطر نشان کرد: قول می دهیم حاکمیت کمترین مداخله را در این عرصه فعالیت داشته باشد؛ همچنین ما دو پروانه بطور همزمان صادر کردیم تا عرصه برای حضور بخش خصوصی رقابتی باشد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "6 میلیارد مرسوله پستی در سال، ظرفیت مناسبی برای همکاری بخش خصوصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 میلیارد مرسوله پستی در سال، ظرفیت مناسبی برای همکاری بخش خصوصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید