پخش اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی از رادیو فرهنگ

به گزارش خبرنگاران، مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما دوشنبه 5 شهریور از ساعت 21 به صورت زنده از رادیو فرهنگ پخش می گردد.

پخش اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی از رادیو فرهنگ

ویژه برنامه هدهد 21 رادیو فرهنگ، اختتامیه بیست و یکمین جشنواره فراوریات رادیویی تلویزیونی مراکز استان های صدا و سیما را به صورت زنده پخش می نماید. ویژه برنامه هدهد 21 برنامه ای در فراوری و تامین رادیو فرهنگ به تهیه کنندگی سیدهادی موسوی نژاد است که دوشنبه 5 شهریور از ساعت 21 تا 23 پخش می گردد.

بیست و یکمین جشنواره فراوریات رادیویی تلویریونی مراکز استان های صدا و سیما از سوم تا پنجم شهریور ماه به میزبانی مرکز شهرکرد در منطقه چغاخور برگزار می گردد.

در مراسم اختتامیه 5 تن از خانواده معظم شهدا 6 تن از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و فعالان رسانه ای به مناسبت چهل سالگی انقلاب و 15 نفر از چهره های فرهنگی هنری با حضور رئیس سازمان صدا و سیما تجلیل خواهد شد. بیست نفر از هنرمندان و برگزیدگان آثار در حوزه های سیما، صدا، خبر، موسیقی، فضای مجازی، پژوهش، در مراسم اختتامیه لوح تقدیر و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد. رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف 106 مگا هرتز بشنوید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پخش اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی از رادیو فرهنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پخش اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی از رادیو فرهنگ

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید