هاشم پور: با خیالی آسوده روی برنامه های فنی تمرکز می کنیم، در صورت احتیاج یک بازیکن جانشین مرشدی زاده می گردد

عباس هاشم پور گفت که برای ارائه نمایش درخور شأن در مسابقات بین قاره ای، نیازمند برگزاری اردوی سطح بالا بودیم که این درخواست محقق گردیده است.

هاشم پور: با خیالی آسوده روی برنامه های فنی تمرکز می کنیم، در صورت احتیاج یک بازیکن جانشین مرشدی زاده می گردد

به گزارش خبرنگاران، عباس هاشم پور، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: شرایط تیم ملی و بازیکنان از نظر روحی، روانی و بدنی بسیار خوب است. با تشخیص کادرفنی، بازیکنان را به دلیل حساسیت هفته های سرانجامی لیگ در یک ماه اخیر در اختیار باشگاه های شان قرار دادیم.

وی ادامه داد: برای آمادگی بیشتر و هماهنگی تاکتیکی بین بازیکنان، احتیاج به بازی های تدارکاتی سطح بالا داشتیم که به همین منظور درخواست کردیم تا اردویی در کشور پرتغال پیش از اعزام به مسابقات بین قاره ای برگزار کنیم. خوشبختانه با پیگیری کمیته فوتبال ساحلی و موافقت کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، دبیرکل و همچنین تأیید ریاست فدراسیون، برگزاری این اردو قطعی شد.

هاشم پور اضافه نمود: بی تردید برای حضور پرقدرت در مسابقات جام بین قاره ای و رسیدن به هماهنگی مورد نظرمان، برگزاری اردوی پرتغال از اهمیت و ضرورت بسیار زیادی برخوردار است، چراکه پس از مسابقات جام دنیای 2017 تاکنون اردوی خارج از کشور و بازی دوستانه سطح بالایی نداشتیم و در مسابقات پرشین کاپ هم تنها به جوان های تیم میدان دادیم که البته این روند باید ادامه دار باشد. به همین دلیل با برگزاری اردوی پرتغال می توانیم نمایش درخور شأن تیم سوم دنیا را برابر تیم های قدرتمندی که در جام بین قاره ای شرکت می نمایند، ارائه کنیم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی راجع به بازی های تدارکاتی در اردوی پرتغال گفت: در این اردو سه یا چهار بازی خیلی خوب را درپیش داریم. طبق برنامه ریزی که انجام دادیم، بیشتر بازی های مان برابر باشگاه های این کشور خواهد بود تا بتوانیم بازیکنان و به خصوص جوان ها را با تعداد زیادی از ملی پوشان پرتغال و احتمالاً برزیلی که در این باشگاه ها حضور دارند، روبرو کنیم. به هرحال تیم ملی پرتغال در رنکینگ، یک رده بالاتر از ما و در رده دوم دنیا واقع شده است و رویارویی با بازیکنان این تیم، یاری شایانی به آماده سازی تیم خواهد نمود.

وی توضیح داد: متأسفانه حسن عبداللهی مدافع خوب و باتجربه تیم ملی را به دلیل مصدومیت در این اردو به همراه نداریم و طبق اعلام پزشک تیم ملی، وی قادر به حضور در جام بین قاره ای هم نخواهد بود. ضمن اینکه حضور مهران مرشدی زاده هم در ابهام واقع شده است که نتیجه MRI وی نهایتاً تا فردا (پنجشنبه) از سوی پزشک به ما اعلام خواهد شد تا در صورت احتیاج، بازیکنان دیگر جایگزین شوند، چراکه بازیکنان جوان و مستعد زیادی در تیم ب داریم که از بابت جایگزینی، خیال مان راحت است.

وی در سرانجام تأکید کرد: باید از حمایت همه جانبه دبیرکل و رئیس فدراسیون از برنامه های کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی، نهایت تشکر خودم را اعلام کنم. بدون شک برگزاری این اردو با وجود شرایط خاص فعلی، از اهمیت بسیار بالایی برای مان برخوردار است و اکنون می توانیم روی برنامه های فنی تمرکز کاملی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشم پور: با خیالی آسوده روی برنامه های فنی تمرکز می کنیم، در صورت احتیاج یک بازیکن جانشین مرشدی زاده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشم پور: با خیالی آسوده روی برنامه های فنی تمرکز می کنیم، در صورت احتیاج یک بازیکن جانشین مرشدی زاده می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید