نوازنده چک در تهران کارگاه برگزار می نماید، برپایی کنسرت در رودکی

به گزارش خبرنگاران، در این مستر کلاس که با همکاری سفارت چک برگزار مى گردد، یارُوسلاو سوییِتسِنی نوازنده ویولن کشور چک با 20 شرکت کننده به تبادل اطلاعات موسیقایی و آنالیز رپرتوار اجرایی این نوازندگان می پردازد. این نوازنده همچنین بعد از برگزاری این کارگاه آموزشی، ساعت 21 در تالار رودکی به اجرای کنسرت خود می پردازد.

نوازنده چک در تهران کارگاه برگزار می نماید، برپایی کنسرت در رودکی

آموزشگاه موسیقی پنج خط طی یکسال گذشته به صورت تخصصی ورکشاپ های موسیقی متعددی را با حضور نوازندگان و آهنگسازان برجسته بین المللی برگزار نموده است که برگزاری مسترکلاس نوازنده چک از آخرین فعالیت های این آموزشگاه محسوب می گردد.

یاروسلاو اسوییتسنی از برجسته ترین نوازندگان ویولن معاصر چک و شخصیتی ممتاز در موسیقی چک است. کار حرفه ای وی به عنوان تکنواز از دوران تحصیل او در کنسرواتووار پراگ و آموزشگاه هنرهای نمایشی، تحت نظر استادانش پروفسور فرانتیشک پُوسپیشِیل و پروفسور واتسلاو اسنیتیل، شروع شد. او مروج مشهور نوازندگی ویولن است که به ویژه پروژه های اجرای تلویزیونی، رادیویی و کنسرت هایش مخاطب هایی از همه گروه های سنی را به خود جذب نموده است.

تورهای کنسرت و اجراهای جشنواره ای پرشمار یاروسلاو اسوییتسنی در کشورهایی چون ایالات متحده آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، کوبا، تمامی کشورهای اروپا، ترکیه، مصر، الجزایر، لیبی، مراکش، لبنان، اردن، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، هندوستان، اندونزی، تایلند و فیلیپین ... برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نوازنده چک در تهران کارگاه برگزار می نماید، برپایی کنسرت در رودکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازنده چک در تهران کارگاه برگزار می نماید، برپایی کنسرت در رودکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید