مذاکرات اقتصادی انصاریفرد مورد تایید هیات مدیره پرسپولیس نهاده شد

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز چهارشنبه تشکیل جلسه داد و درباره مسائل مرتبط با تیم و بازی های پیش رو صحبت شد. از مهم ترین مباحث نشست بیش از چهار ساعته امروز، برنامه های مالی باشگاه بود که مدیر عامل در ارتباط با پیشنهادها، طرح ها، مذاکرات و توافق های اجرا شده گزارشی را به هیات مدیره ارائه کرد. در این جلسه رضا یلوه معاون اقتضادی باشگاه هم توضیحاتی را درباره این توافقات جدید ارایه کرد

مذاکرات اقتصادی انصاریفرد مورد تایید هیات مدیره پرسپولیس نهاده شد

محمد حسن انصاریفرد در این ارتباط گفت: پیشنهادها، طرح ها و نتایج مذاکره ها را در جلسه با هیات مدیره مطرح کردیم و این موارد مورد آنالیز و تایید نهاده شد. حالا می توانیم بگوییم اتفاقات خوبی در راه است و این نوید را می دهیم که در پی توافق با یک اسپانسر جدید و قوی دیگر درآمدها افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همانطور که پیش از این گفتیم، احتیاج داریم درآمدها را افزایش بدهیم و میزان درآمدهای قبلی برای هزینه های باشگاه کافی نخواهد بود. در حال حاضر با ایرانسل قرارداد داریم و این قرارداد که مربوط به گذشته است تا سال 1401 ادامه خواهد داشت. البته همکاری و تعامل خوبی با ان ها داریم ولی مجموعه های دیگری هم به ما اضافه می شوند و شرایط افزایش درآمد باشگاه مهیا می گردد. نوید اتفاقات خوبی را می دهیم که در همکاری با یک مجموعه قوی دیگر به زودی اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مذاکرات اقتصادی انصاریفرد مورد تایید هیات مدیره پرسپولیس نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات اقتصادی انصاریفرد مورد تایید هیات مدیره پرسپولیس نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید