عبادی: مدال نقره جهانی لهستان بزرگترین موفقیتم در سال 96 بود

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، دارنده مدال نقره مسابقات جهانی لهستان در رشته کامپوند، گفت : هر چند در سال 96 به اهدافی که می خواستم تقریبا دست پیدا کردم، اما کسب مدال نقره جهانی لهستان بزرگترین موفقیت من در سال 96 بود.

عبادی: مدال نقره جهانی لهستان بزرگترین موفقیتم در سال 96 بود

اسماعیل عبادی در گفت وگو با وبلاگ چین لحظه آخری، اظهارکرد: اگرچه در سال 96 به اهدافی که پیش بینی نموده بودم تا حدودی دست پیدا کردم، اما عدم موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیایی بنگلادش و هم چنین ناکامی در مسابقات جهانی آمریکا سبب شد که امسال به اهدافی که می خواستم تقریبا دست پیدا نکنم اما به هر حال کسب مدال نقره جهانی لهستان یکی از بزرگترین موفقیت های من در امسال بود.

وی یکی از ماموریت های خود در سال آینده راه یابی به فینال فینالیست های جام جهانی و همچنین حضور در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی بیان کرد و گفت : با توجه به تغییراتی که در سال آینده در فدراسیون تیروکمان ایجاد خواهد شد، هنوز اطلاع دقیقی ندارم که در چهار جام جهانی شانگ های چین، ترکیه، آمریکا و آلمان که سال 97 پیش رو داریم حضور پیدا خواهیم کرد یا خیر. به هر صورت من در سال آینده خود را برای راه یابی به فینال فینالیست های جام جهانی آماده نموده ام تا بتوانم ناکامی که در سال 96 در این خصوص داشتم در سال 97 آن را جبران کنم و جزو 7 کماندار برتر در جام جهانی تیروکمان قرار بگیرم.

عبادی در ارزیابی از شرایط خود، گفت : بعد از بازگشت از مسابقات جهانی آمریکا تقریبا به مدت یک ماه است که اردوها تعطیل شده و من در شهرستان تمرینات خود را پیگیری می کنم. البته تعطیلی اردوها سبب شده تا حدودی از نظر رکورد دچار افت شوم، اما سعی می کنم با انجام تمرینات منظم این افت را جبران کنم.

وی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا لغو مرحله دوم کاپ آسیا در فیلیپین تاثیر منفی بر روی عملکرد کمانداران خواهد داشت یا خیر؟ اضافه نمود: به هر صورت این رقابت ها فرصت خوبی بود برای محک کمانداران تا با شناختی که نسبت به حریفان آسیایی خود پیدا می کنیم در بازی های آسیایی جاکارتا حضور بهتری داشته باشیم. در حقیقت فیلیپین تدارکات خوبی برای کمانداران بود. امیدوارم در سال آینده هر چه سریع تر اردوها برپا گردد تا بتوانیم با حضور در جام جهانی شرایط بهتری را برای بازی های آسیایی جاکارتا داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عبادی: مدال نقره جهانی لهستان بزرگترین موفقیتم در سال 96 بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی: مدال نقره جهانی لهستان بزرگترین موفقیتم در سال 96 بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید