رضوانی: توانایی مالی برای جذب مربی خارجی شنا را نداریم

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: رقم دستمزد مربیان خارجی شنا بالاست و توانایی پرداخت آن را نداریم. - اخبار ورزشی -

رضوانی: توانایی مالی برای جذب مربی خارجی شنا را نداریم

به گزارش خبرنگاران ، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون شنا عصر امروز (سه شنبه) ششم آذر 1397 برگزار گردید که در جلسه امروز محسن رضوانی در جمع خبرنگاران در خصوص موفقیت تیم ملی واترپلو گفت: خوشبختانه در این چهار سال با حضور مربی جوان و صاحب نامی همچون الکساندر چیریچ همکاری داشتیم. به نظرم او به معنای واقعی کلمه پهلوان است و برایش پول و مسائل مادی مهم نیست. تیم ملی واترپلوی ایران در جاکارتا موفق به کسب مدال با این مربی شد. من این مدال را مختص به خود نمی دانم و همه کسانی که قبل من هم در این فدراسیون بودند در آن سهم دارند.

وی با اشاره به انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی شنا اضافه نمود: ایمیل های من در مورد مکاتباتم برای جذب مربی خارجی موجود است. اما باور کنید رقم های این مربیان به گونه ای نیست که بتوانیم آن ها را پرداخت کنیم ولی با این حال همه کوشش خود را می کنیم تا ساختار شنای کشور را تغییر دهیم.

رئیس فدراسیون شنا مطرح کرد: محسن سمیع زاده برنامه جدیدی را تدوین نموده که می تواند ساختار شنا را تغییر دهد. البته احتیاج است فعالیت ها در این زمینه بیشتر گردد تا شاهد تغییرات باشیم. تمدید قرارداد 4 ساله چیریچ برای راهنمایی تیم ملی واترپلو

رضوانی یاد آور شد: پیش از بازی های آسیایی بارها گفتیم که واترپلو را به مدال بازی های آسیایی می رسانیم البته برخی ها به این هدف و قول ما خندیدند اما حالا که به این مهم رسیده ایم، خوشحالم. با این حال هدف ما مدال طلای بازی های آسیایی است و قول می دهم چهار سال بعد به مدال طلای بازی های آسیایی برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضوانی: توانایی مالی برای جذب مربی خارجی شنا را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضوانی: توانایی مالی برای جذب مربی خارجی شنا را نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید