اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، 13 درصد دارایی دنیا برای چند نفر است؟

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، مهمترین عناوین مالی جهان در 24 ساعت گذشته به توضیح ذیل است:

اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، 13 درصد دارایی دنیا برای چند نفر است؟

رویترز : رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا از رونمایی برنامه سرمایه گذاری در روز چهار شنبه به ارزش 370 میلیارد دلار به منظور به حرکت در آوردن چرخه اقتصاد اتحادیه اروپا اطلاع داد.

بلومبرگ : بانک دولتی آلمان به منظور فعال کردن اقتصاد ایتالیا قرار است وام به بانک دولتی ایتالیا برای یاری به شرکت های کوچک و متوسط پرداخت کند.

عرب نیوز : براساس آنالیز بانک UBS سوئیس، 30 تریلیون دلار از سرمایه دنیا که معادل 13 درصد از کل دارایی های دنیا است، تنها در دست 211 هزار و 275 نفر است.

رویترز : صندق سرمایه گذاری مستقیم روسیه علیرغم اعمال تحریم های غرب برای مشارکت و سرمایه گذاری علیه این کشور، همچنان در حال جذب سود از سرمایه گذاران خاورمیانه ای و آسیایی است.

شین هوا : نخست وزیر چین از طرحی به عنوان موتورهای رشد مالی جدید به منظور مقابله با رشد کند دومین اقتصاد بزرگ دنیا اطلاع داد.

داچ ول آلمان : رئیس بانک مرکزی اروپا گفت : آماده خرید اوراق قرضه به منظور مقابله با تورم زدایی هستیم.

رویترز : مصر برای رونق دادن به اقتصاد نابسامان خود پروژه های زیادی را به سرمایه گذاران داخلی وخارجی در در بهمن ماه پیشنهاد خواهد نمود.

بلومبرگ : نرخ تورم کانادا در ماه اکتبر سریعتر از آنچه که اقتصاددانان پیش بینی نموده بودند، پیش رفت ، یعنی 2.3 درصد در برابر 2 درصد نرخ پیش بینی شده.

خبرگزاری فرانسه : اتحادیه اروپا تصمیم گیری راجع به بودجه فرانسه را تا اوایل سال 2015 میلادی به تعویق انداخت.

بلومبرگ : چین قرار است نرخ بهره بانکی را به طرز چشمگیری کاهش دهد. این تصمیم در پی اقدام غیرمنتظره چین مبنی بر کاهش هزینه های استقراض خود در جهت خارج شدن از ضعیف ترین وضعیت مالی که از سال 1990 به بعد بی سابقه گزارش شده، صورت می گیرد.

فایننشال تریبون : رشد فراوری ناخالص داخلی برزیل در امسال میلادی 0.5 درصد گزارش شد، این در حالی است که پیش بینی ها 0.9 درصد بود.

خبرگزاری روسیه : آمریکا متعهد به متوقف کردن کوشش های خود برای کاهش دادن فروش بیشتر نفت خام ایران شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، 13 درصد دارایی دنیا برای چند نفر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، 13 درصد دارایی دنیا برای چند نفر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید