آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از پروازهای داخلی

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: برنامه ریزی ها برای افزایش پروازها از ترمینال گالری سلام اجرا شده است.

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از پروازهای داخلی

علی رستمی با بیان اینکه ترمینال گالری سلام 28 خرداد ماه افتتاح شد و نخستین پرواز از این ترمینال اول تیر ماه توسط ایران ایر به مقصد دوبی انجام گرفت گفت: با شروع عملیات پروازهای حج از 17 تیر ماه قریب به 46 هزار زائر خانه خدا از ترمینال گالری سلام اعزام و پذیرش شدند که میزان رضایتمندی آنها از این ترمینال به بیش از 92 درصد رسید.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه هم اکنون پروازهای 5 شرکت هواپیمایی خارجی از ترمینال گالری سلام انجام می شوند ادامه داد: برنامه ریزیها برای افزایش پروازهای ترمینال گالری سلام انجام شده و تا سرانجام سال تعداد پروازهای روزانه از این ترمینال به 15 پرواز می رسد.

رستمی در مورد برقراری پروازهای داخلی از فرودگاه امام (ره) گفت: با بهره برداری از ترمینال گالری سلام و انتقال بخشی از پروازهای ترمینال شماره یک به این ترمینال ظرفیتی جدید در ترمینال یک ایجاد شد که تصمیم گرفتیم از آن برای برقراری پروازهای داخلی و تکمیل شبکه پروازی فرودگاه استفاده کنیم.

وی اضافه نمود: به همین منظور بال غربی ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای انجام پروازهای داخلی آماده شد و تاکنون دو شرکت هواپیمایی از فرودگاه امام (ره) به کیش و مشهد پرواز انجام داده اند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه نمود : ظرفیت لازم و زیرساخت های مورد احتیاج برای انجام پروازهای داخلی از فرودگاه امام (ره) مهیا شده و باتوجه به درخواست شرکت های هواپیمایی انجام این پروازها امکان پذیر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از پروازهای داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای میزبانی از پروازهای داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید