آخرین سکانس زندگی یک فیلمبردار حین عروسی

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از غرق شدن دو نفر در سد آیدوغموش شهرستان میانه اطلاع داد.

آخرین سکانس زندگی یک فیلمبردار حین عروسی

به گزارش وبلاگ چین لحظه آخری، وحید شادی نیا در تشریح این خبر اظهار کرد: عصر امروز، بیست و هفتم مرداد ماه، حوالی ساعت 17، به دنبال گزارش غرق شدن دو نفر در سد آیدوغموش، اورژانس و سایر نیروهای امدادی و غواصان عازم محل شدند.

وی اضافه نمود: به دلیل تاریک شدن هوا، ادامه کوشش ها برای پیدا کردن اجساد دو مرد 30ساله و37 ساله به فردا موکول شد. این دو نفر، حین فیلمبرداری از عروس و دامادی در سد آیدوغموش میانه به دلیل واژگونی قایق، غرق شدند.

شادی نیا در تشریح این خبر گفت: پیمان میرزایی و صابر سبزی، دو جوان 39 و 32 ساله، هنگام فیلمبرداری از عروس و دامادی که برای ثبت بهترین لحظات زندگیشان سوار بر قایق دیگری بودند، غرق شدند.

وی اضافه نمود: به گفته امدادگران، این دو جوان که یکی فیلم بردار بنابی و دیگری قایقران میانه ای بود، به قصد فیلم برداری، بدون جلیقه نجات وارد آب گردیده و به علت عمیق بودن منطقه ای که در آن از قایق خارج گردیده بودند، به داخل آب کشیده شدند.

وی اعلام کرد: امدادگران پس از ساعاتی جستجو برای یافتن غرق شدگان، به دلیل تاریکی شب ادامه عملیات را به صبح موکول کردند و قرار است اکیپی از غواصان تبریز و مراغه به جمع غواصان میانه پیوسته و جستجو را ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین سکانس زندگی یک فیلمبردار حین عروسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین سکانس زندگی یک فیلمبردار حین عروسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید